Svetainės slapukai.

Paprastiems svetainės lankytojams naudojame tik standartinius anoniminius slapukus, palengvinti naršymą arba suteikti papildomas galimybes. Taip pat savo svetainės savianalizės ir tobulinimo pagrindais renkame bendrą anoniminę lankomumo statistiką.

IŠSAMI PRIVATUMO IR SLAPUKŲ POLITIKA

Šią Privatumo ir slapukų politiką (toliau – Politika) taikome tais atvejais, kai lankotės ukmega.lt  interneto svetainėje. Ši Politika netaikoma, kai naršote kitų bendrovių interneto svetainėse patekdami per mūsų interneto svetainę.

Mūsų interneto svetainės lankytojų duomenis renkame laikydamiesi Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, Lietuvos Respublikos elektroninių ryšių įstatymo, Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų, kitų susijusių teisės aktų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų.

Naudodami slapukus renkame duomenis apie svetainės naudojimą. Slapukų tipai ir jų paskirtis yra pateikti lentelėje žemiau.

SLAPUKŲ NAUDOJIMAS. KODĖL IR KOKIE SLAPUKAI NAUDOJAMI.

Internetinėje svetainėje naudojami slapukai, skirti įsiminti vartotojams ir jų prieš tai atliktiems pasirinkimams, kaip pavyzdžiui ar jiems buvo parodyta sutikimo su privatumo politika lentelė.

Mūsų tikslas – kiek įmanoma pritaikyti teikiamas paslaugas pagal jūsų interesus. Slapukas – tai nedidelis kiekis informacijos, kurį mūsų serveris išsiunčia į jūsų kompiuterio standųjį diską.

Slapukais gaunama informacija gali būti panaudota:

  • nustatyti grįžtančius vartotojus, siekiant jiems nerodyti pasikartojančio turinio.

Jūs galite bet kada ištrinti slapukus iš savo kompiuterio standžiojo disko.

Jūs galite nustatyti savo naršyklę taip, kad ji neleistų išsaugoti slapukų jūsų kompiuterio standžiajame diske. Daugiau informacijos apie rasite: http://www.allaboutcookies.org.

Kiek laiko slapukai saugomi Jūsų kompiuteryje?

Slapukų saugojimo trukmė gali būti įvairi. Slapukai atnaujinami kiekvieną kartą apsilankius mūsų svetainėje.

Kaip ištrinti slapukus

Visada galite ištrinti slapukus, esančius Jūsų įrenginyje, naudojančiame interneto ryšį, taip pat išjungti slapukus Jūsų interneto naršyklėje.

Jūs galite išjungti slapukus, pakeisdami naršyklės nustatymus. Jeigu naudojatės kompiuteriu, galite atidaryti meniu spaudžiant CTRL+SHIFT+DELETE vienu metu. Atidarę meniu, Jūs galite ištrinti slapukus išsaugotus Jūsų kompiuteryje bei pakeisti slapukų naudojimo nustatymus. Toliau pateikiame nuorodas, kuriose galite rasti informaciją, kaip pakeisti slapukų naudojimo nustatymus kiekvienoje naršyklėje.

Norėdami daugiau sužinoti apie slapukų išjungimą naršyklėje, apsilankykite šiuose tinklalapiuose:

Naudojami slapukai:

(Tobulinant ar keičiant svetainę gali keistis ir kai kurie slapukai, jų pavadinimai arba kiekis, tačiau visų slapukų principas tas pats – svetainės funkcionalumas, anoniminis lankomumo stebėjimas arba užsakymo formos. Taip pat trečiųjų šalių slapukai, tokie kaip Facebook ar Google kurie padeda lengviau pasidalinti informaciją )

Pavadinimas Aprašymas Galiojimo laikas
_icl_current_language Sausainėlis skirtas įsiminti Jūsų kalbos internetinėje svetainėje pasirinkimui. 1 diena
CONSENT Svetainėje naudojamas sausainėlis, skirtas įsiminti Jūsų pasirinkimui, ar sutikote su privatumo politika. 20 metų
1P_JAR Google sukurtas slapukas, skirtas lankomumo stebėjimui (anoniminis). Šiuo sausainėliu Google renka lankomumo ir konversijų statistiką. 1 diena
wpml_referer_url Sausainėlis skirtas įsiminti Jūsų kalbos internetinėje svetainėje pasirinkimui. 1 diena